Huawei eRecovery recovery failed sorunu

Merhaba. Huawei y7 2019 telefonunu kullanıyorum. Yaklaşık 5 ay önce aldım. 4 aydir sorunsuz bir şekilde hiç sorun yaşamadan kullandım. Ama en son geçen hafta telefoncuya götürdüğümde format atılmıştı. Açtıktan sonra ilk farkettiğim hata parmak izi özelliği devre dışı kalmış,ayarlar kısmında gozukmuyor, aratınca bir yazılım çıkıyor ama tıklayınca açılmıyor o da. Sonra şebeke sorunu yaşadığımı farkettim, çok iyi çeken yerlerde artık çekmiyordu. Sonra da wifi sorununu farkettim, evden modemden bir oda öteye gidince zorlayarak çekiyor(otomatik bağlanmıyor,birkaç defa manuel olarak bağlan butonuna basiyorum. Ama sinyal az gostermesine ragmen hız sorunu yaşamadım.).

Bugün eylül guncellemesi geldi, yükleyeyim belki düzelir demiştim ama daha da beter oldu. Şuan telefon alttaki resimdeki hatayı verip wipe data istiyor. Bu durumdan nasıl kurtulabilirim? Mümkünse şuan formatsız kurtulma ihtimalim var mıdır? Teşekkürler.

rzgr rzgr (17)
4 yıl önce sordu

  • Edit: wipe data yaptım ama şimdi telefon hiç açılmıyor. Ne yapmalıyım? rzgr 4 yıl önce
  • Telefonuna rom yüklemiş telefoncu. Format atmamış kısacası rom da format görevi alıyor. darkcrak 4 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Huawei telefonunu Huawei'nin hisuite uygulamasını bilgisayarına indir ve telefonunu usb yardımı ile bilgisayara bağlayarak güncellemeyi dene

https://youtu.be/3cIXhyMkL_s

darkcrak darkcrak (5168)
4 yıl önce cevaplandı

  • Hocam o ekranda takıldı. Telefon açılmıyor yani, yeniden başlatıyor kendi kendini sonra kapanıp açılmıyor. Wipe data yaptım, yine ayni yerde tikanip kapaniyor rzgr 4 yıl önce