HW32.Paked.9DD9 nedir

ufak çaplı bi program yaptım kendim kullanmam için daha sonra virüstotalde tarattım HW32.Paked.9DD9  yazıyor.

feritarslan feritarslan (303)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bazı antivirüs programları program kodları içindeki yorum, derleme bilgisi gibi ifadeleri virüs olarak tanımlayabiliyor.

    Sizin yazdığınız uygulamada bir sorun yok HW32.Paked.9DD9  hatalı bir tespit.

    False Possitive denen bir durum. Heuristic  denen tarama modunu kullanıyorlar. Bu durumda zararlı olabilecek veya dijital olarak imzalanmamış çalıştırılabilir dosyaları virüs olarak görebiliyor.

    Yine yayıncısı belli olmayan uygulamalar virüs olarak nitelenebiliyor.

    Ticari bir ürün değilse dert etmeyin.

    hakan hakan (15424)