İ**************4@gmail.com şeklindeki yıldızlı bir email adresi nasıl bulunur?

İ**************4@gmail.com şifreli yıldızları unuttum nasıl bulabilirim email adresi

kullanici240198 kullanici240198 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bulamazsın onlar gerçekten yıldızdır onların arkasında herhangi bir harf, işaret, sayı bulunmamaktadır.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Bulamazsın.  Buradaki yıldızlar temsilidir. Yani orada arka planda bir harf, sayı vs gizlenmiyor. Adamlar sana diyorki hatirliyorsan email adresin buna benzerdi diyor. Hatirlamiyorsan geçmiş olsun.

      murat murat (12492)