(İ5 - İ7 - İ9 ) 9. nesil İşlemciler ne zaman notebooklarda satışa çıkacak?

(İ5 - İ7 - İ9 ) 9. nesil İşlemciler ne zaman notebooklarda satışa çıkacak ?

Sizce piyasaya çıktığında şimdiki notebooklarda indirim olurmu?

lion lion (595)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Intel'in 9. nesil işlemcileri masaüstü için çıkmış durumda. Örneğin  Intel Core™ i7-9700K Processor. Intel® Core™ i7-9700K Processor detaylı bilgi için tıkla

    • Core i9-9900K
    • Core i7-9700K
    • Core i5-9600K

    Intel 9.nesil masaüstü işlemcileri Ekim 2018 tarihinde duyuruldu.  Laptoplar için henüz kesinleşmiş bir tarih yok ama Aralık 2018 tarihinde Lenovo'dan bazı bilgiler sızdı ve yeni modellerde şu işlemcileri kullanmışlar.

    • Core i7-9550U
    • Core i5-9250U
    • Core i3-9130U

    Henüz bir fiyat bilgisi yok ama Lenovo Ideapad S530 serisinde 9. nesil işlemciler olacakmış.

    murat murat (12492)