iOS 7 güncellemesinden sonra Mesajlar / iMessage çalışmıyor

iPad veya iPhone cihazlarınızda iOS 7 güncellemesinden sonra MesajlariMessage çalışmıyor olabilir. Pek çok iPad ve iPhone kullanıcısı iOS 7 güncellemsinden sonra Mesajlar / iMessage uygulamasının çalışmadığını rapor ettiler.

iOS 7 güncellemesinden sonra  iMessage çalışmıyor sorunun çözümü nedir?

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    iPad veya iPhone cihazlarınızda iOS 7 güncellemesinden sonra Mesajlar iMessage çalışmıyorsa aşağıdaki çözümleri deneyebilirsiniz.

    • Ayarlar > Mesaj bölümüne girin. iMessage kapatın ve açın.
    • iPhone'da Ayarlar > Hücresel  bölümünden Hücresel veriyi kapatın. Wi-Fi ağa bağlı olduğunuzdan emin olun sonra  Ayarlar > Genel > Sıfırla > Ağ Ayarlarını Sıfırla seçin. Mesajlar / iMessage çalışıyor mu kontrol edin.
    • Tüm bunlar işe yaramaz ise iPad / iPhone yedekleyin sonra restore edin.

    iOS 7 ile gelen bir sorun. Muhtemelen önümüzdeki günlerde çıkacak iOS 7 güncelleştirmeleri ile iMessage sorunu çözülecektir.

    pelinny pelinny (863)