iOS 7 : iTunes Store çöküyor, açılmıyor kapanıyor.

iPhone ve  iPad'de iOS 7 yüklemesinden sonra iTunes Store açmaya çalıştığınızda çöküyor sorununun iki potansiyel çözümü var.

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    iPhone ve  iPad'de iOS 7 yüklemesinden sonra iTunes Store açmaya çalıştığınızda çöküyor, kapanıyor sorununu çözmek için

    Çözüm 1: Müzik uygulamasını açın ve sol üst köşeden Store'a dokunun. Bu şekilde iTunes Store çalışıyor olmalı.

    Çözüm 2: Çoklu görev menüsünü açmak için Home butonuna iki kere basın. Eğer listede varsa iTunes Store'u kapatın.

    Sonra Ayarlar > iTunes ve App Store'a dokunun Apple Kimliği'na dokunun.  Çıkış yapı seçin. Sonra tekrar giriş yapın. iTunes Store şuanda çalışıyor olmalı

    iPhone ve  iPad'de iOS 7 yüklemesinden sonra iTunes Store açmaya çalıştığınızda çöküyor, kapanıyor sorununu çözmek için şuanda bu iki yöntem geçerli. Muhtemelen bir sonraki iOS 7 güncellemesinde bu düzelecektir.

    pelinny pelinny (863)