iPhone cep telefonları için ücretsiz arama, mesajlaşma yazılımı karşılaştırması

iPhone cep telefonları için ücretsiz arama, mesajlaşma yazılımları iMessage, Tango, Skype, Viber, WhatsUp, Line, WeChat

Ses kalitesi hangisinin daha iyi? Hangisinin kullanımı daha kolay? Hangisi daha hızlı?

ergin ergin (2539)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    • iMessage

              + Ücretsiz Mesaj
              + Phone, iPad, iPod ve Mac cihazlar arasında yaygın kullanım
              + Ücretsiz Resim ve Video gönderimi
              + Aktivasyon SMS ücreti dışında, Ücretsiz
               - Sesli konuşma yok

    • Tango
      + Ücretsiz Mesaj ve Ücretsiz arama
      + Ücretsiz Görüntülü konuşma
      + Kolay Kullanım
      + Sadece mobil cihazlarda değil bilgisayarlara da kurulabilme
      - Mesafaye bağlı olarak konusma sırasında sesin geç gitmesi

    • ​Skype

             + Ücretsiz Mesaj ve Ücretsiz arama
             + Çok iyi ses kalitesi
             + Kolay kullanım
             + Görüntülü konuşma
             - Mesafeye bağlı olarak bazen konuşma sırasında bağlantının kopması
             - Aranan tarafın ekranında görünmeyen çağrılar
             - Android telefonlardan gelen aramalarda cevaplama butonunun ara ara kaybolması

    • WhatsApp

             + Ücretsiz Mesaj
             + Oldukca stabil ve yaygın kullanım
             + Ücretsiz Resim ve Video gönderimi
             + Sesli mesaj gönderimi
             -  Sesli konuşma yok
             - İlk 1 sene ücretsiz, sonra ücretli

    • Viber

              + Ücretsiz Mesaj ve Ücretsiz arama
              +  İyi ses kalitesi
              + Kolay kullanım
              + Hızlı
              - Bazen konuşma sırasında ses mekanik, robotik olabiliyor

    • WeChat

              + Ücretsiz Mesaj ve Ücretsiz arama
              + Canlı Sohbet
              + Size yakın kullanıcıların görüntülenmesi, telefonu sallayınca sizi biriyle sohbet için eşleştirmesi gibi ilginç özellikler
              - Orta seviye ses kalitesi

    • Line

              + Ücretsiz Mesaj ve Ücretsiz arama
              + Eğlenceli sticker, mesajlaşma sırasında kullanılabilecek ifadeler, karakterler
              - Orta seviye ses kalitesi

    ergin ergin (2539)