IBAN numarası nedir?

Birisi IBAN numaramizi biliyorsa iban numaramizla napabilirler

faucheuse faucheuse (12)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    IBAN numarası zaten herkese verilebilecek bir numara.  IBAN uluslar arası banka hesap numarasıdır. Bir IBAN numaran varsa bu tüm dünyada geçerli bir hesap numarası demektir. Öyle gizli bir bilgi değildir.  Para transferleri için kullanılır. Biri IBAN numaranı biliyorsa en fazla sana para gönderir.

    hakan hakan (15424)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Sağol teşekkürler faucheuse 5 yıl önce