İBB wifi Giriş sayfası

arkadaşlar ibb wifi baglanırken direk olarak bi giriş sitesine yönlendiriyor ben bunu kendi modemi me nasıl yaparım

ZyXEL kullanıyorum hangi site giderse gitsin oraya atıcak onu.

krsn krsn (233)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Selam,

    O işlem HOTSPOT işlemidir modemlerde olmayan bir işlemdir. Bunun için firewall veya hotspot cihazları gerekir.

    İçersinde sms,tc kmlik dogrulama gibi entegre olan cihazlar vardır.

    tektim tektim (26)