İçeriğin kopya olmaması için ne yapmam gerekir ?

Merhabalar ben şimdi web sitemde bir içerik paylaştım diyelim.Başka bir kişide benim paylaştığım içeriğe yakın bir paylaşım yapmış ama benden önce paylaşmış şimdi google benim içeriğimi kopya olarak mı belirleyecek ?

yumuklusucurta yumuklusucurta (89)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İçeriğin birbirine benzemesi ile içeriğin birebir kopya olması aynı şey değildir. Ayrıca Google tek bir içerik üzerinden ilerlemez. Sitenin o içerik ile ne kadar alakalı olduğuna da bakar. Örneğin sen araba ile ilgili bir sitede programla ile ilgili bir makale yayınlarsan elbette programlama ile ilgili bir sitedeki benzer makale senden önce sıralanır.

    alattin alattin (16999)