İçinde grup açabileceğim mesajlaşma uygulaması yapma sitesi var mı?

İsteme sebebim bilişim hocasının proje ödevi istemesi. Yapmak zorunlu, çünkü sınıf hocası en güzel olanı okul yönetimine suncakmış.

oguzhan08 oguzhan08 (45)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu linkte nasıl yapılacağı yazıyor

    Yazıda bu linkten yapıldığı yazıyor ama bende tam çozemedim firebase.google.com

    mlekesizzz mlekesizzz (40)
    3 yıl önce cevaplandı

      Oğuzhan sorunu detaylandırmalısın.

      Online uygulama geliştirebileceğin siteler var ama bunların tamamı ücretli.  Mesela  appypie.com

      Fakat sen daha özel bir şey istiyorsun, grup mesajlaşma olan bir sohbet uygulaması. Siteyi inceleyebilirsin,  bulabileceğinden emin değilim.

      alattin alattin (16999)