iCloud fotoğraf ve WhatsApp yedeklerim yüklenmiyor

Telefonuma serviste güncelleme atıldı tekrar yüklediğimde iCloud'da olan fotoğraflar yüklendi uygulamalar yüklenmedi. Whatsapp indirdiğimde sohbet geçmişini yükle seçeceğine bastığımda yüklenmedi hatası aldım. Saklama alanı yetersiz olduğunu düşündüğüm için saklama alanımı yükselttim. Tekrar denedim tekrar yüklenmedi hatası aldım. Sizce sorun nedir?

sumeyye sumeyye (3)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Telefonunu bana sorarsan bir apple mağazasına getir ve sorununu anlat apple cihazlar tuhaf hiç bir çözüm bulamadım ben.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      telefonunuzun hesap ayarları (icloud hesabı) kısmından hangi uygulamanın ne kadar yedeklediğine bakınız. eğer sürekli yedekliyorsanız whatsapp ne şekilde olursa olsun siz silmedikçe silinmez. bazı uygulamaların yedekleri belli bir süre sonra kullanılmadıkça kendilerini siliyorlar. orada eğer whatsapp ile ilgili herhangi bir şey görmezseniz bilin ki whatsapp yedeklememiştir. bazen whatsapp'ın kendi uygulama ayarlarında da yedekleme için farklı seçenekler olur. örneğin; sadece sohbeti yedekle galeriyi aktarma vs. vs. eğer böyle bir durum varsa sadece sohbet de gelebilir bunları da kontrol etmenizi öneririm.

      kısacası icloud yedeğinizde whatsapp yoksa unutun bütün sohbetleri.

      xebeth xebeth (37)