icloud şifresi unutulan iphone sıfırlama

arkadaşlar icloud şifresi ununulmuşmuş ve iphonumu bul bölümü de açıl olan iphone nasıl sıfırlanabilir?? teşekkürler....

irfan irfan (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

       Merhaba,
    Sanırım yerde telefon buldunuz. :) iPhone yazılımcıları telefonu öyle bir tasarlamışlar ki ne yaparsanız yapın o telefonu polise teslim edin. Yoksa başınıza çok fena bir şekilde iş açar. Bir kaç ay önce arkadaşımın iPhone cihazı kayıp olmuştu. Anında yerini tespit ederek telefonu geri aldık. Sana tavsiyem hiç bulaşma derim.

    sempiternal sempiternal (26)
    8 yıl önce cevaplandı

    • öle değl maalesef..arkasş icloud şifresini unuttu o kadar.. irfan 8 yıl önce