İcon sorunu Fontawesome

merhaba değerli uzmanım.net üyleri:

benim sorunum www.sahainsaatmimarlik.com adresindeki yaptığım sitenin iconları kare gözüküyor sebebini araştırdım awesome versiyonu ile alakalı tarayıcı uyuşmazlığını buldum ve tüm tarayıcılarımı en güncel hale getirdim düzelmedi awesome nin eski sürümlerini kullandım düzelmedi yardımcı olabilirseniz sevinirm.

bu arada site html 5 ile yaptım bilginize

laboustasarim laboustasarim (693)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sitenize baktım

    Sayfa yüklenirken fontlar için Failed to load resource: the server responded with a status of 404 (Not Found)  hatası veriyor. Bunun iki anlamı var

    • Fontlar sunucuya yüklenmemiş olabilir
    • Woff font türü web sunucuya kayıt edilmemiş.

    IIS web sunucuda woff eot ttf fontlar 404 bulunamadı hatası ile yüklenemiyor çözümünü incelemenizi öneririm.

    murat murat (12492)