iconfinder'dan bilgisayarıma indirdiğim png resimler hasarlı gözüküyor

Siteden png resim indirip açtığım zaman Resim dosyası hasarlı, bozuk veya büyük olduğundan windows fotoğraf görüntüleyici resmi açamıyor" yazıyor.  ico vb diğer uzantılarda sorun yok. İndirdiğim resimleri imgura vb. yükleyemiyorum. Başka sitelerden indirdiğim pnglerde sorun olmadı. Iconfinder'dan resmi başka pcye indirdiğimde sorun olmadı

Geçici çözümü painte-photoshopa kopyalayıp kaydetmek. Kalıcı çözümünden ziyade merak ettiğim; bu sorunun nedeni ne? sadece bende oluyorsa neden?

(Çerezleri temizledim, siteye üye oldum, düzelmedi.)

misty misty (556)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Şimdi iconfinder'dan PNG dosyası indirdim bende Fotoğraf Görüntüleyicisi tak diye açtı, hata vermedi. Peki başka bir uygulamayla denedin mi? Windows 10'un kendi Fotoğraflar uygulamasında aynı hatayı veriyor mu mesela?

    omercik omercik (9418)
    3 yıl önce cevaplandı

    • w7. . imgura yüklenmiyor, c# form ikonuma vb. de ekleyemiyorum. demekki dosya hatalı görüntüleyici değil, değil mi? misty 3 yıl önce

    ozamanlar bende de video sorunu olmusdu bilgisayari ben fomatlamisdim diye boyle olmus diyolar sonra baska biri bunu formatladi ondan sonra hepsi calisdi belkide bilgisayar yaziliminla alakali sorundur  bide ben tahmin ediyorum cunki ben muhendis deyilim

    adils adils (136)