IDM alternatifi ücretsiz indirme yöneticisi arıyorum

Merhaba;

Ücretsiz bir indirme yöneticisi arıyordum. Bulduklarımın en iyileri bunlar. Hangisi daha iyidir?

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

  • Eagleget iyi.. Fakat ara sıra videoları algilamiyor.. Haberiniz olsun . yzyusufzrk 6 yıl önce

Toplam 3 Cevap

Geç bir cevap olsa da Xtreme Download Manager kullanabilirsin. Xtreme Download Manager nedir? Xtreme Download Manager nasıl kullanılır?

IDM'den sonra gördüğüm en başarılı program ve bence en iyi IDM alternatifi Xtreme Download Manager

hakan hakan (15409)
5 yıl önce cevaplandı

Ücretsiz olarak Free Download Manager deneyebilirsiniz. IDM ye arayüz olarak benzeyen bir program.

ismailsarp ismailsarp (6010)
6 yıl önce cevaplandı

    Yok öyle birşey. Var belki bazı tavsiye edilebilecek download yöneticileri jDownloader (tıkla) ve diğer bazıları gibi ama bunlar IDM ile karşılaştırılabilecek veya ona alternatif gösterilebilecek gibi değiller. Mesela bunlar hızlı download vs yapabilirler ama IDM gibi youtube veya benzeri video sitelerinden video download'ı yapamazlar.

    Seni biraz tanıdıysam ve isteklerini takip edebildiysem sen esas olarak bir download yöneticisi falan aramıyor, bir video downloader arıyorsun. Eğer böyleyse IDM'ye alternatif bu işleride yapabilen bir download yöneticisi bilmiyorum ben. Ama sen bir ara bir mesajında EagleGet (indir) falan diyordun galiba. İşte belki onu geçici ihtiyaçlar için kullanabilirsin. İleride paran olduğundada bir IDM ömür boyu lisans satın alırsın, olur biter. Bir dahada günler aylar boyu böyle şeyleri kafaya takmazsın :)

    temmuz temmuz (12505)