idm direk olarak indirmiyor

iyi günler bana yardımcı olursanız çok sevinirim. ben dün idmden normalde rahatlıkla video direk indiriyordum. zaten videoları netden izlemem indirir öyle izlerim ama dün ne oldu bilmiyorum artık videolar direk inmek yerine

bu şekilde bir sürü video adresi çıkıyor. hepsini indirsemde inen hiçbir videoyu açmıyor bana lütfen yardım edin. İdm son sürümünüde yükledim ama olmadı ben videoların direk inmesini istiyorum

zehra12 zehra12 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Kullandığın internet browser'ı değiştirirsen düzelebilir (Chrome yerine İnternet Explorer gibi). Bence ya bunu yapmalısın yada idm video download problemi olan browser'ı sıfırlarsın; olmadı kaldırarak yeniden kurarsın. Bir dene bakalım.

    Ayrıca sisteminde derin bir virüs ve zararlı yazılımlar taraması yapmakta fayda olabilir.

    Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır? (tıkla)

    Adwcleaner nedir? Adwcleaner nasıl kullanılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

      Bu sorun ara ara bende de oluyor.

      Sayfayı yenilemek, IDM uzantısını devreden çıkartmak ve sonra tekrar devreye almak bazen çözüm oluyor.

      IDM ile ilgili değilde site ile ilgili olabiliyor. Farklı bir siteden indirme yapılabiliyor.  Bunlar benim bulduğum çözümler.

      cemkara cemkara (4215)
      9 yıl önce cevaplandı

         idm video download problemi olan browser'ı nasıl sıfırlanıyor ? ben normalde chrome kullanıyorum sorunda hep bunda zaten :(

        zehra12 zehra12 (1)