idm fake serial hatası çözümü 2020

internet download manager has been registered with a fake serial number hatası alıyorum. Yok mu bunun bir çözümü? Evet crackli IDM kullanıyorum. Normal çalışıyordu az önce bu hatayı vermeye başladı.

2020 IDM Fake serial hatası çözümü nedir?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle mevcut sürümü temiz bir şekilde kaldırın ( iobit uninstaller programını öneirrim ).

    Ardından yeni crackli sürümü inidirp tekrar kurun probleminiz düzelecektir.

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)