IDM geçici olarak nasıl devre dışı bırakılır?

Internet Download Manager geçici olarak nasıl devre dışı bırakılır?

IDM geçici olarak nasıl devre dışı bırakılır?

hakan hakan (15394)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Internet Download Manager (IDM) geçici olarak nasıl devre dışı bırakılır?

    IDM kullanıyorsanız bazen indirmelerde IDM'in devreye girmemesini isteyebilirsiniz. Internet Download Manager (IDM) bilindiği gibi her indirmede otomatik devreye girer ve indirme işlemini yönetir. IDM'i kapatsanızda IDM yine otomatik olarak açılarak indirmeyi başlatır.

    Eğer Internet Download Manager (IDM)  uygulamasını geçici olarak devreden çıkartmak istiyorsanız indirme linkine tıklamadan önce klavyeden alt tuşuna asılı tutun ve indirme başlayana kadar basmaya devam edin.

    Alt tuşuna basılı tuttuğunuz takdirde IDM açık olsa da devreye girmeyecek ve örneğin Chrome tarayıcı penceresi indirme işlemini başlatacaktır.

    hakan hakan (15394)