İDM ile sayfadaki tüm ses dosyalarını indirme

Merhaba arkdaşalar bir tane site var sitedeki ses dosyalarını (mp3) indirmem gerekiyor sıralı şekilde bir çok ses dosyası var üzerine tıklanıldığı zaman idm indirme bağlantısı çıkıyor 1000 den fazla ses dosyası olduğu için hepsine tek tek tıklamak uzun zaman alıyor alternatif öneriniz çözümünüz varmı acaba?

umutrc umutrc (13)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şöyle bir şey var sitedeki ses dosyaları kelime değişerek aynı dizinde yer alıyor yani örnek : www.denemesitesi.com/KELİME.mp3

    burada ki kelime değişiyor MP3 leri nasıl çekebilirim

    umutrc umutrc (13)