IDM ile video neden düşük kalitede iniyor?

Merhaba, bende İDM programı var. Yani, Internet Download Manager var. Ben Dailymotion üzerinden bir video indirmek istiyorum. Video 480p, fakat bazı videoları 360p olarak indiriyor. Bu neden olur? Ayrıca Chrome'da, İDM programının uzantısı var. Yani, IDM Integration Module var.

dumevale dumevale (8)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Internet Download Manager ile video indirmeden önce o videoyu hangi kalitede indirmek istiyorsan oynatıcıdan (yani Dailymotion'dan) 480P'ye çekip, 1 defa sayfayı yenilemen sorunu çözer diye düşünüyorum. IDM'nin o videoyu yakalamasını istediğin kaliteyi önce kendin ayarlamalısın.

    Bir de gerçekten 360P indiğine emin misin? İnen videoya sağ tık yapıp Özellikler'e girerek bunu kontrol edebilirsin.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • 360p iniyor, çünkü Dailymotion'da 480p olan video, Youtube'a yükleyince 360p oluyor.. İlk dediğinizi yapacağım. dumevale 5 yıl önce
    • Ayrıca, IDM, Dailymotion'da videoyu yakalıyor, bunda sıkıntı yok. Hem 'bu video dosyasını indire tıklıyorum' en altta, en yüksek 480p yazıyor. Bazen 720p yazıyor falan. Yani en alttakini seçiyorum. dumevale 5 yıl önce
    • YouTube videoyu yükler yüklemez hemen kendi kalitesinde göstermiyor. Biraz zaman alıyor o videonun işlenmesi @dumevale omercik 5 yıl önce
    • Sırf YouTube 360P yapıyor diye o videonun 360P indiğine karar veremeyiz. Videonun özelliklerinden bunu anlamak lazım. omercik 5 yıl önce
    • Ama hocam aynı video Dailymotion'da 480p, ayrıca dediğim gibi 480p olarak indire tıklıyorum.. dumevale 5 yıl önce
    • Anladım başka bilgim yok valla maalesef hocam @dumevale omercik 5 yıl önce