IDM'in bilgisayar açıldığında otomatik olarak açılmasını nasıl kapatabilirim?

IDMan Dawnload Maneger programını msconfig-başlatma menüsündenki Başlangıç ögesi sekmesindeki program listesinden kaldırmak istiyorum.

Yukarıdaki programar Deninetim Masası program ekle kaldırda görünmüyor.ProgramFiles ProgramFilesx86 User-ProgramData -Appdate-klasörüne baktım. Dosya arttığı varsa sileyim diye ama bulamadım. IDMan programı şuanda bilgisayarda yüklü değilaşlat-msconfig-başlatma menüsündenki Başlangıç ögesi sekmesindeki programlistesinden kaldırmak istiyorum.Ne yapmalıyım?

Ekran Görüntüsü

efe efe (65)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    1. Yol

    Başlat > Çalıştır > "regedit" yazın ve enter tuşuna basın.

    "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run" konumunu açın ve IDMAN değerini üzerine sağ tıklayıp silebilirsiniz.

    2. Yol

    Aşağıdaki linkte verilen dosyayı indirin, çalıştırın ve gelen uyarıya "evet" yanıtını verin.

    https://www.dropbox.com/s/ya98yjds5kaol88/uninstall_idman.reg

    3. Yol

    Aşağıdaki linkte bulunan daha önce geliştirdiğim programı indirin (Windows Yardımcı Düzenleyici v1.0 Beta)

    Daha sonra uygulamayı çalıştırın. Uygulama başlangıçta şifre belirlemenizi isteyecek. Bir şifre belirleyin ve devam edin. "Başlangıç Yöneticisi" sekmesini açın ve istediğiniz öğenin üstüne sağ tıklayıp silme işlemini gerçekleştirin.

    beytullahakyuz beytullahakyuz (181)
    8 yıl önce cevaplandı

      program şuanda bilgisayarda yüklü değil uninstal yapıp kaldırdım. Sonra msconfing- Başlatma sekmesine baktım program listede hala gözüküyor. Program leptaptan kaldırıldığı için dediğiniz işlemi yapamam. ilginiz için saolun.

      efe efe (65)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Rica ederim, bu soruna yazmış olduğum cevabın yararlı olduğunu düşünüyorsanız yazdığım cevabı onaylayarak bu sorunu yaşayan diğer arkadaşların çözümü daha önde görmesini ve buna bağlı olarak daha rahat faydalanmasını sağlayabilirsiniz. warrior 8 yıl önce