IDM Integration for Chrome uzantısı güvenilir mi?

Chrome Web Magazası üzerinde IDM Integration for Chrome  adlı bir uzantı var bu uzantı gerçekten IDM Chrome uzantısı mı?

IDM Integration for Chrome uzantısı güvenilir mi, yüklemeli miyim?

cemkara cemkara (4215)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    IDM Integration for Chrome uzantısı IDM'a ait gerçek bir eklenti değildir. Bu eklentiden sonra bilgisayarınızda reklamlar görüntülenmeye başlayabilir.

    IDM Integration for Chrome uzantısı  uzantısı güvenilir bir uzantı değildir. Bu sebepten yüklerseniz mutlaka kaldırın.

    IDM Integration for Chrome uzantısını yükledikten sonra bilgisayarınızda kendinden açılır pencereler, web sitelerinde ilave reklamlar görmeye başlayabilirsiniz.

    IDM Chrome eklentisi yüklemek istiyorsanız aşağıdaki linkten faydalanabilirsiniz:

    Google Chrome IDM eklentisi nasıl yüklenir?idm chrome eklentisi

    cemkara cemkara (4215)