idm tam sürüm nereden indirebilirim?

IDM, yani internet dowload manager programının tam sürümünü nereden ve nasıl indirebilirim?

irfan irfan (3)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba.

    İnternet download manager güvenli olmasını istiyorsanız orjinal sürümünü Buradan satın almanız gerekmektedir. Fakat süresiz bir şekilde kullanmak istiyorsanız çeşitli sitelerden crackli sürümlerini bulabilirsiniz

    berk berk (224)
    10 yıl önce cevaplandı

      IDM  yani Download Internet Download Manager yazılımı ücretli bir yazılımdır.

      $24.95 karşılığında IDM adresinden satın alabilirsiniz.

      Bunun dışında crack, illegal içerik paylaşımı uzmanim.net üzerinde yasaktır.

      murat murat (12492)