idm yüzünden video izleyemiyorum

Bilgisayarıma IDM (Internet Download Manager) kurdum. Fakat şuanda bilgisayarda internet üzerinden örneğin youtube'de video izleyemiyorum.

Internert üzerindeki videoları tıkladığımda direk indirme bağlantısı çıkıyor, net üzerinden izleyemiyorum.

Video üzerindeki oynay butonuna basar basmaz IDM indirme işlemine başlıyor.

Bazen de böyle bir durumla karşılaşmıyor, olması gereken gibi videonun yanında idm ile indir ikonu çıkıyor.

Bunun bir çözümü var mı?

alivecan alivecan (337)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    IDM bazı dosya türlerini otomatik olarak indirmeye başlar

    3GP 7Z AAC ACE AIF ARJ ASF AVI BIN BZ2 EXE GZ GZIP IMG ISO LZH M4A M4V MKV MOV MP3 MP4 MPA MPE MPEG MPG MSI MSU OGG OGV PDF PLJ PPS PPT QT R0* R1* RA RAR RM RMVB SEA SIT SITX TAR TIF TIFF WAV WMA WMV Z ZIP

    dosya türleri IDM tarafından otomatik indirilir. İzlemek istediğiniz dosyanın türü bunlardan biriyle IDM otomadik indirmeye başlar ve idm indirme işlemini bitirdikten sonra izleyebilirsiniz.

    idm video izleyememe sorunu

    idm (Internet Download Manager) video izleyemememe sorununun çözümü için şunları yapın.

    1. Idm (Internet Download Manager)'i açın.
    2. İndirmeler seçeneğini  tıklayın.
    3. Dosya türleri sekmesini tıklayın.
    4. Aşağıdaki dosya türlerinin indirmesini otomatik başlat yazan yerdeki dosya türlerini silin.
    5. Tamam'ı tıklayarak kapatın.

    Yukarıdaki işlemden sonra IDM

    3GP 7Z AAC ACE AIF ARJ ASF AVI BIN BZ2 EXE GZ GZIP IMG ISO LZH M4A M4V MKV MOV MP3 MP4 MPA MPE MPEG MPG MSI MSU OGG OGV PDF PLJ PPS PPT QT R0* R1* RA RAR RM RMVB SEA SIT SITX TAR TIF TIFF WAV WMA WMV Z ZIP dosya türleri için otomatik indirme işlemini yapmayacaktır.

    cemkara cemkara (4215)