idmyi bilgisayardan tam olarak kaldıramıyorum.

merhaba. ben internet dowland manageri bilgisayarımdan tamamen kaldırmak istiyorum fakat yapamadım.

denetim masası > program ekle veya kaldır > internet dowland manager > kaldır

adımlarını uyguladım. ardından bilgisayarımda "internet dowland manager" isime dosya aradım ama hiçbir şey çıkmadı.

bir şey indirmeye çalıştığımda ise;

IDM CC extension

Error 0x0B007001

hatası çıkıyor. nedeni ne olabilir? yardımcı olur musunuz?

uchiha uchiha (28)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    IDM'i tam olarak kaldırmak için IDM kaldırma programından yararlanabilirsiniz.

    IDMAN kaldırma programını buradan indirin ve çalıştırın

    Daha sonra eğer varsa aşağıdaki klasörü silin.

    C:\Program Files\Internet Download Manager

    Bu işlemler başarılı olmazsa, bilgisayarınızı güvenli modda açın ve bu şekilde silmeyi deneyin.

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

      Revo Uninstaller ve IObit Unintaller programlarıda problemsiz ve kalıntısız kaldırır. Ama windows'un kendi kaldırma programındada bir problem çıkmadan kaldırılabilmesi gerekir (Uninsntall işleminden sonra sistemi yeniden başlatarak tamamen kalkması problemsiz sağlanıyor).

      Herhalde kaldırma sırasında bir hata oldu. İnternet Download Manager'i yeniden kurarak birdaha usulü ile kaldırıp son olarak birkez daha kurup problem düzeltilebilir. Bunlar yapılana kadar belirttiğin download hatasını önlemek için download için tıklama yapmadan önce klavyede "Alt Gr" tuşuna basmalı ve basılı tutarak download tıklaması yapmalısın. Bu şekilde IDM, download işlemi sırasında devre dışı bırakılmış olur ve windowsun kendi download uygulaması çalışır; böylece IDM uzantı hata mesajı çıkmadan download gerçekleşir.

      temmuz temmuz (12505)