IGTV'den video indirme nasıl yapılır?

Instagram IGTV'den video nasıl indirilir?

IGTV'den video indirme nasıl yapılır?

Instagram'da IGTV'den video nasıl indirebiliriz?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram IGTV'den video nasıl indirilir?

    IGTV'den video indirmenin 2 kolay yöntemi vardır. Bu çözümde bu 2 yöntemden bahsedeceğim.

    Her şeyden önce indirmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalamalısınız.

    Instagram TV video bağlantısı nasıl kopyalanır?

    1. Öncelikle bağlantısını kopyalamak istediğiniz IGTV videosunu açın.
    2. Yorum yap, beğen gibi bölümlerin olduğu sırada sağ taraftaki seçenekler instagram seçenekler simgesine dokunun.
    3. Ardından açılan penceredeki "Bağlantıyı kopyala" seçeneğine tıklayın.

    igtv video bağlantı kopyalama

    İndirmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyaladıysanız şimdi indirme işlemine geçebiliriz.

    IGTV'den video indirme 1. Yöntem: IGTV Video Downloader sitesi

    1. Instagram TV Video Downloader sitesine gidin: https://www.igtvloader.com/
    2. Sitedeki ilgili yere video bağlantısını yapıştırın ve Search butonuna tıklayın.
    3. Ardından pembe Download Now butonuna tıklayın.

    Böylelikle video telefonunuza inmeye başlayacaktır.

    igtv video downloader

    IGTV'den video indirme 2. Yöntem: IGTV Video Downloader uygulaması

    1. Buradan IGTV Video Downloader uygulamasını telefonunuza indirin.
    2. Uygulamayı açtığınızda gelen bölüme yine kopyaladığınız bağlantıyı yapıştırın ve Search butonuna basın.
    3. Ardından Download butonuna tıklayın.

    Video internet hızınıza bağlı olarak kısa süre içerisinde indirilecek ve telefonunuza kaydolacaktır.

    IGTV Downloader uygulaması ile indirdiğim videolar nereye kaydoluyor?

    İndirdiğiniz videolar telefonunuzun dahili hafızasındaki IGTVLoader adlı klasöre otomatikmen kaydolur. Telefonunuzdan dosyalarım (dosya yöneticisi) uygulamasını açarak IGTVLoader klasörünü bulabilirsiniz.

    Instagram'ın IGTV servisi hakkında merak ettiğiniz diğer konulara aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

    omercik omercik (9418)