İki değişik düzeyinin uyumsuz olduğunu belirtir Hatası

Arkadaşlar Driver Booster isimli bir sürücü güncelleme uygulaması yükledim.Sürücülerimin tamamı çok eski gözüküyordu bende güncelleyim dedim. Güncelledikten sonra bilgisayarımı yeniden başlatmamı istedi. Ve yeniden başlattım.Bilgisayarımı yeniden başlattığımda birden tüm programlarımın hata verdiğini gördüm. Hata aynen şöyle;
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mesela Skype açmaya çalıştığımda verdiği hata bu :
C:\Program Files (x86)\Skype \Phone\Skype.exe
iki değişiklik düzeyinin uyumsuz olduğunu belirtir.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
LOL açmaya çalıştığımda :
D:\OYUNLAR\Riot Games\lol.launcher.exe
iki değişiklik düzeyinin uyumsuz olduğunu belirtir.

Neyi açmaya çalışsam Hep bu hata ile karşılaşıyorum. İnternette onlarca siteye girdim. Fakat hiçbir çözüm bulamadım. Microsoft un sitesine de göz attım. Fakat ordada bu soruna dair bir çözüm yok. Bilgisayarda yaklasık 35 Tane büyük oyun var. Format atmak veya herhangi bir şekilde sıfırlamak istemiyorum. Programlar hep aynı hatayı veriyor : İki değişiklik düzeyinin uyumsuz olduğunu belirtir.
Virüs olamaz çünki Driver Boost isimli programdan guncelledim sürücüleri. Bişey indirmeye çalışsam Setup Bile açılmıyor. Driver Boost da güncelleme yaparken bir geri alma diski oluşturmuştu program. Ama driver boost u açamadığım için güncellemeleri geri alamıyorum.
Lütfen yardım edin arkadaşlar internette araştırdığım kadarıyla hata kodu 1306
İLETİŞİM:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Telefonda skype hesabım : FanaticHitman   Eklerseniz görüntülü konusma ile size hatayı gösterebilirim.
Facebook Hesabım : GörkemKazak
E-Mail: gorkemkazak826@gmail.com

gorkemkazak gorkemkazak (36)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    windows updateyi çalıştır günceleştirmeleri tarattır varsa günceleştirmeleri yüklet düzellir

    candan candan (4301)