İki işletim sistemi kurmak oyunda ban yememi engeller mi?

Hocam başlıkta belirttiğim gibi bir bilgisyara iki adet işletim sistemi kurdum iki side win10.İkinciyi kurmamdakı amaç ben bazen oyunlarda hile kullanıyorum csgo özellikle(buradan sövebilirsiniz ama gerçekten karşıma gelince hile açıyorum).İlk kurduğum win10 da main hesabım var onun ban yemesini istemediğim için ikinciyi kurdum.Sorum şu ben ikinci win10 hileyle overwatch yada vac ban yersem eğer ilk kullandığım win10 daki hesabımı etkiler mi? O hesabımda vac yermi?

x4fire x4fire (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    • Üstad vac banı nasıl ve hangi sebeplerle yiyeceğimi biliyorum sadece diyorum ki bir bilgisayarda iki işletim sistemi kurup birinde yersem diğerinde yermiyim diye soruyorum. x4fire 3 yıl önce
    • yemessin ama kullanma derim yani hileciden farkın kalmaz krsn 3 yıl önce
    • kardeş vallaha sıkıldım artık adamlar öyle bir vuruş yapıyor ki sıkıldım gerçekten adamın kafasına sıkıyorum mermım gitmiyor. Adam birde benle taşşak geçer gibi koşelerden kafasını çıkarıyor ben vuramıyorum crosum kafasında ama mermi gitmiyor maç demosunu izliyorum aynı şey adamın kafasına sıkıyorum işlemiyor x4fire 3 yıl önce
    • ping den de bazen takılmalar oluyor profesyonel maçlarda bile bazen oluyor ama sen bilirsin :D krsn 3 yıl önce

    HWID banı yeme ihtimalin var, işletim sistemi kurma falan hikaye, VAC köküne kadar işleyebiliyor. Hile niye kullanıyorsun ki, biz sizin yüzünüzden oynayamıyoruz, ADAM gibi oynayınn şu oyunu, hileye hileyle karşılık verilmez. No prime'da zaten her el hile geliyor o yüzden ne yapıp ne edip seçkin olman gerekli.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • seçkinim zaten oyunu uzun zamandır oynuyorum 2015 ten bu yana full madalyalı 4k saatım var supremım fakat artık ne bilim sanki karşıma gelen adamlar fpl de oynuyor sankı boyle bir vuruşlar yok x4fire 3 yıl önce
    • Hem supreme'sin hemde karşına gelen adama söyleniyorsun ? O ELO'da adamların güzel oynaması normal hydra 3 yıl önce

    Etkileyebilir.

    Ban sadece işletim sistemi ya da IP üzerinden yapılmıyor. Herhangi bir donanım kimliği üzerinden de işleyebilir. Kurduğun yazıılım disk ID  yada CPU, Anakart ID gibi bir değeri alıyor ve hesabınla ilişkilendiriyor olabilir.

    Bu durumda donanım banı yersen istersen 10 tane işletim sistemin olsun fayda etmez. Aynında diğer fake hesapların engellenir.

    murat murat (12492)