İkinci bir monitör için iyi bir ekran kartına ihtiyaç var mı?

Masa büyük doldururamıyorum bazen sinirlerimi bozuyor ve tek ekran yetmiyor. Ayriyeten de ikili HDMI var mı? Ya da HDMI çoklayıcısı.

oguzhan08 oguzhan08 (45)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hangi amaçla kullanılacağına bağlı. Ekran kartın nedir? İkinci monitörü takmak performans kaybına neden olabilir.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • yazlımla uğraşmayı sevdiğim için istiyorum almayı düşündüğüm ekran kartı gt 710 :D bence bu ekran kartıyla kaldırmaz oguzhan08 3 yıl önce