İKİNCİ EL HDD ALINIR MI

Arkadaşlar 500gb veya 1tb hdd alacam ama fazla param yok ikinci el alınırmı acaba.

andromobil andromobil (76)
1 ay önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Alışveriş sitelerinde satılan hard disklerin çoğu yenilenmiş veyahut eski tarihli ürünlerdir tarih farketmez.

    hydra hydra (3827)
    1 ay önce cevaplandı

    • anladım kardeşim ama hangisini alsamsağlamı denk gelmedş, andromobil 1 ay önce

    Alınabilir.  Upgrade sonrası satan çok oluyor. Aldıktan sonra disk testlerini yapmayı unutma. Bir de tanıdık filan olursa iyi olur tabi.

    alattin alattin (17033)
    1 ay önce cevaplandı

    • Abi marka önemlimi peki yoksa hızı mı daha önemli andromobil 1 ay önce
    • alattin abi peki hdd nin alındğı tarih önemli mi yani 2015 veya 10 da alınan 7200rpm lik hdd andromobil 1 ay önce
    • @andromobil tarih önemli kardeşim alattin 1 ay önce
    • ne kadar yeni olursa o kadar iyi olur. Bu tür cihazların içinde kullanılan doanımların zaman olarak da bir ömrü vardır. Seagate, WD gibi bilindik markaları tercih edebilirsin. alattin 1 ay önce