IMEI atılan P20 Lite telefona güncelleme gelmiyor

Telefonum yurt dışından alındı ve imei atıldı. Tuşlu bir telefonun imei si atılmış. Ve telefona güncelleme gelmiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim

kt1404 kt1404 (1)
3 yıl önce sordu

  • Şu anki sürümü nedir? darkcrak 3 yıl önce
  • Teşekkürler kt1404 3 yıl önce
  • Şu an ki sürümü EMUI 8.0.0.046 kt1404 3 yıl önce

Toplam 3 Cevap

Şu anda Huawei P20 lite telefonlarında en son sürüm 9.1.0 olarak görünüyor.

Eğer telefonunun sürümü bu değil ise Hisuite programı ile telefonunu güncellemeyi deneye bilirsin.

EMUI 9'dan EMUI 8 veya EMUI 10'dan EMUI 9'a nasıl dönülür? Huawei/Honor Downgrade İşlemi

Bu videoda geri yükleme yapıyor fakat mantık aynı sen sadece sistem güncellemesi "var mı? yok mu?" diye bakacan

darkcrak darkcrak (5168)
3 yıl önce cevaplandı

    Hmmm. Teşekkürler.

    kt1404 kt1404 (1)
    3 yıl önce cevaplandı

    IMEI atıldıysa artık o telefona resmi yollardan güncelleme gelmez. Bu işlerden anlıyorsan kendin manuel olarak bir yolunu bulup çıkan en son güncellemeyi kurabilirsin belki ama onu da ben tam bilmiyorum.

    omercik omercik (9418)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler. kt1404 3 yıl önce