IMEI atılan telefonda güncellemeleri nasıl alabilirim?

Cihazıma 40 tl ye mei attım ancak artık güncelleme alamıyorum Çünkü eski bir bozuk telefonun imeisini yeni aldığım telefonun IMEI si ile değiştirdim ancak artık güncelleme alamıyorum Nasıl güncelleme yapabilirim

Emui 8 kullanıyorum emui 9 güncellemesi atmak istiyorum herkes kullanıyor ben muzdaribim bu konuda..

kullanici172253 kullanici172253 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Güncellemeler IMEI numarasına göre verildiği için IMEI farkından dolayı senin telefonun artık güncelleme almaz. Huawei telefon kullandığın için bootloader kilidini kaldırıp ROM kurma şansın da yok. Mecbur öyle kullanmak durumundasın.

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

      Tekrar imei atsam bu sefer imei 9 üzerinden kurulum sağlansa olmazmi

      kullanici172253 kullanici172253 (1)
      4 yıl önce cevaplandı

      • Telefonun orijinal IMEI'si olmadığı sürece güncelleme alamazsın. omercik 4 yıl önce