IMG - ISO dönüştürmek mümkün mü?

Bir dosya indirim IMG ama benim ihtiyacım olan ISO. IMG-ISO dönüştürmek mümkün mü böyle bir şey?  Dosyanın boyutu çok büyük tekrar ISO halini indirmek istemiyorum. Basitce img iso dönüştürmek mümkün mü?

acemiadam acemiadam (220)
10 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ücretsiz programlar var onlarla IMG  uzantısını ISO uzantılı dosyaya çevirmen mümkün.  Basit bir Google araması ile IMG to ISO adlı programı buldum.

    IMG to ISO programını buradan indirebilirsin: http://www.softsea.com/download.php?id=834095351

    img to iso

    programın kullanımı da basit görünüyor. IMG file yazan yerden IMG dosyasını seç. Sonra Convert'e tıkla. IMG dosyasının olduğu klasöre ISO hali geliyor. Bu şekilde img iso dönüşümünü ücretsiz yapabilirsin.

    murat murat (12492)
    10 ay önce cevaplandı