Inca 330NX Modem nasıl PVC açılır

Arayüz üzerinde fazladan 1 tane PVC açmam lazım Tivibuya bağlamak için nasıl açabilirim, yardımcı olur musunuz?

hasan566 hasan566 (5)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Modemlerde WAN ayarları kısmından internet ayarları yapılır.WAN ayarları kısmında PVC isminde hazır internet profilleri bulunuyor.Siz buradan ekle diyerek PVC2 gibi yeni bir PVC açmalı ve PVC 2 ye ip TV için gerekli ayarları yapmalısınız.Örneğin elimde bulunan AirTies modemde PVC ekleme varken, TP Link modemde PVC ekleme bulunmuyor.Ancak TP Linkte hazır olarak 10 adet PVC tablosu var.Bunların birini seçerek düzenleyebilir ve yine ip tv uyumlu şekilde oluşturabilirsiniz.

    Inca modem arayüzünü tam olarak bilmiyorum ancak bu ayarlar WAN kısmında bulunuyor.Sizde de hazır olarak farklı bir PVC varsa onu düzenleyebilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)