İndirdiğim Türkçe yama'nın VirusTotal sonuçları normal mi?

Türkçe yama indirdim ve açmadan önce taramak istedim. Virustotal'de tarattığımda sonuçlar bu şekilde:

  • https://hizliresim.com/vauBUV

Sizce bir problem olur mu? Bilmeyen arkadaşlar 68/1 muhtemelen yoktur vs. yazmasın lütfen. Daha önce 68/4'ten bir Türkçe yama indirmiştim. Son an'da öğrendim ki indirdiğim site tamamen scam ve mining virüsleri ile doluymuş. Bu tarz dosyalarda çıkan sonuçları veya crack dosyalarında çıkan sonuçları virüsten nasıl ayırt edebilirim? Ve bu sonuç normal mi?

egesacinti egesacinti (39)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Nereden indirdin? Güvenilir sitelerden indirirsen bir sorun olacağını zannetmem.

    hydra hydra (3800)