İndirilen dosya tarihi yanlış gözüküyor

IDM ile indirme yaptığımı öncelikle belirteyim. İndirme klasörüne gelip son indirdiğim şeyi bulmak için tarih sıralaması yaptığımda örneğin bugün (15 ekim) tarihinde indirdiğim dosya tarihi 12 ekim olarak gözüküyor ve bu dosyayı kolayca bulmam zorlaşıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

bcaggul bcaggul (117)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     Dosya Değiştirme ve Oluşturma Tarihleri sistem saati üzerinden alınır. Sistem tarihi hatalıysa dosya oluşturma tarihi de hatalı görünür.  Windows sistem tarihin doğru mu?

    IDM kullanmadan yaptığın indirmelerde bir tarih sorunu oluyor mu bunu kontrol eder misin?

    alattin alattin (16984)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Sanırım sorunu çözdüm hocam ben tarih olarak sıralıyordum mesela 2016 da youtubede yayınlanmış bir video 2016 olarak gözüküyor. Oluşturma tarihine göre sıraladığımda doğru bir şekilde sıralandı. bcaggul 5 yıl önce