İndirilenler Klasörü Açılmıyor

Arkadaşlar kafayı yiyeceğim! İndirilenler klasörüne giriyorum, içerik gelmiyor, Üzerinde çalışılıyor... yazıp duruyor.

Ne yapmalıyım?

pcx24 pcx24 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorun hakkında çok fazla bir detay vermemişsiniz tahminimce,windows "explorer.exe" üzerinde meşkuliyet yaratan zararlı bir içerik olması muhtemel en iyisi sisteminizi antivirüs program ve bakım araçları ile tamamen bir taratın sistem ile ilgili sorunsuzluk netleşmesi halinde durumu tekrar gözden geçirin kolay gelsin.

    Tavsiye programlar: Advanced systemcare360 Total security antivirüs

    forjest forjest (101)