İndirilenler klasörü yanıt vermiyor sorunu

indirilenler klasörüne direkt girdiğimde yanıt vermiyor cpu çok harcıyor takılıyor. ama users üzerinden gittiğimde açılıyor. neden kaynaklanabilir

kandela kandela (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows Gezgini (explorer.exe) olası bir hatayla karşılaşıyor olabilir.

    İlk olarak Sistem Dosya Denetleyicisi'ni çalıştırın.

    sfc /scannow komutu nedir, ne işe yarar?

    Aynı zamanda İndirilenler klasörüne virüs bulaşmış olabilir. Bilgisayarınızda sağlam bir virüs taraması yapın.

    Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

    GridinSoft Anti-Malware nedir? GridinSoft Anti-Malware nasıl kullanılır?

    Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır?

    Zemana AntiMalware nedir, nasıl kullanılır? (Güvenli Mod'da çalışmaz)

    HitmanPro nedir, nasıl kullanılır? (Güvenli Mod'da çalışmaz)

    Virüs taramasını Güvenli Mod'da yapmanızı tavsiye ederim.

    Windows 7 Güvenli Mod'da nasıl başlatılır?

    Windows 10 Güvenli Mod Nasıl Açılır?, Windows 10 Güvenli Modda Açmak?

    omercik omercik (9418)