indirimplus nasıl bir site, güvenilir mi?

Facebook'ta sürekli indirimplus.com sitesinin reklamlarını görüyorum. Almak istediğim ürünler var ama daha önceden başka bir sitede sorun yaşadığım için biraz tereddütlüyüm. indirimplus nasıl bir site? Güvenilir mi?

Daha önce indirmplus'tan alışveriş yapan var mı? Tavsiye eder misiniz?

emel emel (67)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    indirimPlus sitesinden bir kez alışveriş yapma talihsizliği yaşadım. Çok beğendiğim bir çaydanlığı sipariş veriyordum. Kredi kartı ödeme aşamasında site hata verdi. Kredi kartımı kontrol ettim tutar kredi kartımdan çekilmişti. Fakat hâlâ ürünler sepetimde görünüyordu.

    indirimplus'a telefon açtım yaklaşıl 15 dakika bekledim telefonu açan olmadı.

    Daha sonra indirimplus'a durumu izah eden bir mail attım.  Ertesi gün siparişiniz görünmüyor yazan çok kısa bir cevap aldım. Durumu tekrardan izah ettim. Cevap için bekledim.

    Cevap gelmeyince tekrardan mail attım. Bu sefer konu nedir? gibi sanki durumu daha önce izah etmemişim gibi bir mail geldi.

    Bu sefer tüm sipariş bilgilerimi kendilerine yolladım ve hâlâ cevap bekliyorum. 1 haftadan fazla oldu. Siparişim hazırlanıyor mu gönderilecek mi, en ufak bir bilgim yok.

    Daha önce pek çok siteden alışveriş yaptım. Hiç böyle bir durum ile karşılaşmamıştım.

    indirimplus'ı tavsiye eder miyim? Hayır. indirimplus güvenilir mi? bu konuda en ufak bir firim yok. Ürünlerin gelip gelmeyeceği muallak çünkü telefona bakan da maillere cevap veren de yok.

    Sakın ola indirimplus'tan alışveriş yapmayın. İnternetten şöyle bir aradım benim gibi pek çok kullanıcı var.

    Sipariş sonrası muhatap da bulamıyorsunuz. Tek cümlelik mailler ile durumu geçiştiriyorlar.

    Şimdi keşke daha önce uzmanim.net'e yazsaydım da indirimplus güvenilir mi diye sorsaydım diyorum.

    Özet olarak şahsi fikrim, indirimplus'tan sakın alışveriş yapmayın, uzak durun.

    Düzeltme:

    Siparişlerim 1 hafta sonra geldi. Fotoğrafta  gördüğüm ürün ile gelen ürünlerin renkleri tamamen farklı.

    sedapekmez sedapekmez (624)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Çok teşekkür ederim. Almaktan vazgeçtim. Gerçekten hiç iyi yorum okumadım. Az kalsın alacaktım.. emel 9 yıl önce

    indirimplus.com kesinlikle tavsiye etmiyorum, 2 adet siparişim olmuştu birini hiç göndermediler birinide eksik ve yanlış gönderdiler, ne para iadesine nede ürün değişimine yanaşmadılar,3 ay uğraştım sonunda tüketici mahkemesine gidip ücret iadesini o şekilde alabildim. Uzak durulması gereken alışveriş sitesi.

    shankafb shankafb (1)
    8 yıl önce cevaplandı

      İndirimplus tavsiye etmediğim bir site. istadiğim , ödemesini yaptığım 49,95 tl lik ürün yerine 9,95 tl.lik ürün geldi.

      Geri gönderdim. Bu hafta , önümüzdeki hafta göndereceğiz diye oyalayıp duruyorlar. Artık maillere de cevap vermiyorlar.

      suhelozcan suhelozcan (1)