İndirme bağlantısı kopsa bile indirmeye kaldığım yerden devam edebileceğim program arıyorum

Arkadaşlar biliyorsunuz bazı programlar var büyük boyutlu dosyaları indirirken net bağlantısı kesilse bile daha sonra tekrar kaldığı yerden indirmeye devam edebiliyorlar.

Internet download manager ve download accelator plus hariç bana önerebileceğiz programlar varsa lütfen yazın.

sapphire sapphire (66)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    hakan hakan (15409)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @hakan Hocam peki internet kesilirse indirme yarım kalırsa sonra kaldığı yerden indirmeye devam edebilir miyim yoksa baştan mı başlıcam?Bunu soruyorum çünkü indireceğim dosya 50 gbın üstünde sapphire 5 yıl önce
    • @sapphire program destekliyor ama indirme yaptığın sunucunun da desteklemesi lazım. Download yarıda kesildiğinde devam edebilme sadece programla alakalı değil. indirme yaptığın sunucunun da bunu destekliyor olması lazım. Genelde sunucularda bu destek olur. Bunu şöyle test edebilirsin. İndirmeye Xtreme download manager ile başla. Bir kaç Megabyte sonra indirmeyi durdur. Sonra devam edebiliyorsan herhangi bir sorun yoktur. İndirme kesilse bile devam edebilirsin. Sıfırdan başlıyorsa indirmeye sunucunun yarıda kalmış indirmeleri devam ettirme özelliği yoktur. hakan 5 yıl önce