İndirme Başarısız. İndirilemedi. Lütfen size tekrar gönderilmesini isteyin.

Whatsapp üzerinden bir videoyu açmak istiyorum  indirme Başarısız. İndirilemedi. Lütfen size tekrar gönderilmesini isteyin. diyor. Ben videoyu galeriden sildikten sonra indirme Başarısız. İndirilemedi. Lütfen size tekrar gönderilmesini isteyin demeye başladı. Sorun ne olabilir neden Whatsapp üzerinden videoyu açamıyorum?

Anonim Anonim (156)
9 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Whatsapp üzerinden gönderilen fotoğraf, video, belge gibi dosyalar  önce Whatsapp sunularına gönderilir ve sunucuda tutulur. Siz bu dosyaları indirdiğinizde doğrudan telefona indirilir ve dosyalar Whatsapp sunucularından silinir. Eğer bir yedeğiniz yoksa Galeriden silinen video Whatsapp üzerinden de silinir. Çünkü galeri aslında Whatsapp klasöründeki videonun aslını gösterir. Elbette siz başka bir yere videoyu kopyalamadıysanız.

    Silme işlemi yeni (Whatsapp her gün yerel yedek oluşturur) gerçekleştiyse, Whatsapp'ı kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyebilirsin. Whatsapp 7 günlük yedek tutar. Otomatik yedekleme açıksa elbette.  Bu yedeklerden video geri gelebilir.

    alattin alattin (16999)
    9 ay önce cevaplandı