İndirme idm'ye aktarılamıyor hatasının çözümü nedir?

Bilgisayarıma IDM (Internet Download Manager) yükledim. Fakat dosya indirmek isterken İndirme idm'ye aktarılamıyor. Error 0X80004002 hatası alıyorum.

IDM Error 0X80004002 İndirme idm'ye aktarılamıyor hatasının çözümü nedir?

murat murat (12492)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İndirme idm'ye aktarılamıyor hatasının çözümü:

    İndirme idm'ye aktarılamıyor hatasının çözümü için şu işlemleri yapın:

    1. IDM'i ve tarayıcınızı kapatın.
    2. Masaüstüdeki IDM - Internet Download Manager kısayolunu sağ tuşla tıklayın.
    3. Açılan menüden Özelliklere girin.
    4. Uyumluluk sekmesini tıklayın.
    5. Uyumluluk modu  altındaki Bu programın çalıştırılacağı uyumluluk modu seçeneğini işaretleyin ve listeden Windows 7 seçin.
    6. Daha sonra yine bu ekranda  Bu programı yönetici olarak çalıştır'ı seçin.
    7. Uygula ve Tamam'ı tıklayın.

    Tarayıcınızı açın. Şuanda IDM hata vermiyor olmalıdır. DM Error 0X80004002 hatasının çözümü için bunları yapmanız yeterli.

    murat murat (12492)
    8 yıl önce cevaplandı

      Bu hatayı veriyor yardım edin

      indirme idmye aktarılamıyor

      askar askar (14)