inetfusion güvenilir mi ?

Bu programı tarattım virüstotal'de ancak güvenilirlik puanı çok düşük. Acaba neden ?

mim123 mim123 (3)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    inetfusion programı ile bilgi sahibi değildim. Şimdi senin sorunu görünce araştırdım. Birden fazla internet bağlantısını birleştirip tek bir bağlantı sağlamaya yarayan bir program.

    Bahsettiğin program http://www.clusterlinks.com/index sitesinden indirilen inetfusion yazılımıysa bu program güvenli.

    VirusTotal topluluk güvenilirlik puanına bakıyorsan toplam da 5 oy kullanılmış. Bunlardan bir tanesi -24 puan vermiş.  Bence virus total oylama sisteminde bir sorun bar. Normalde her kullanıcı +1 verebiliyorken burada tek kullanıcı -24 verdiği için negatif puan almış.

    Virüs tarama sonuçlarında herhangi bir olumsuzluk yok.

    alattin alattin (16999)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Anladım, çok teşekkür ederim ilgi ve alakanız için :) mim123 4 yıl önce
    • Rica ederim :) @mim123 alattin 4 yıl önce