Inf VPN nedir? Inf VPN nasıl kullanılır?

Inf VPN servisi tam olarak nedir, ne işe yarar?

Inf VPN ücretsiz mi? ,

Inf VPN telefona nasıl indirilir?

omercik omercik (9418)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Inf VPN, yasaklı sitelere giriş için kullanabileceğiniz ücretsiz VPN servisidir. Inf VPN servisini internette güvenli bir şekilde dolaşmak veya yasaklı sitelere girmek için kullanabilirsiniz.

    Inf VPN ücretli mi?

    Inf VPN'nin ücretli ve ücretsiz sürümü yok, tek sürümü var ve o da ücretsiz. Inf VPN gerçek anlamda ücretsiz olara kullanılabiliyor. Ayrıca ücretsiz sürümünde yasaklı sitelere giriş için herhangi bir sınırlama da bulunmuyor. Dilediğiniz kadar sınırsızca kullanabilirsiniz.

    Inf VPN nasıl kullanılır?

    1. Buradan Inf VPN Android uygulamasını telefonunuza veya tabletinize indirin.
    2. İndirdikten sonra açın.
    3. Ücretsiz VPN'i kullanmak için uygulama arabirimindeki connect tuşuna basın.
    4. Sonra bir uyarı gelirse "bu uygulamaya güveniyorum" seçeneğini seçin ve Tamam'a dokunun.
    5. Bu aşamada bağlantı gerçekleşecek.
    6. Ekranda Connected yazınca ücretsiz VPN'i kullanabilirsiniz.

    Inf VPN'i kullanmalıyım?

    Hiç düşünmenize bile gerek yok. Şahsen piyasadaki "ücretsiz" uzantısıyla kendini gösteren ama aslında tam anlamıyla ücretsiz olmayan VPN'lerin en büyük rakibi olacağını söyleyebilirim. İleride premium ve free olmak üzere iki sürüme ayrılmayıp aynen böyle devam ederse tadından yenmez.

    Herhangi bir kota ve hız sınırlaması olmaması da çok güzel. Hız sınırlamasının olmayışı Vikipedi'ye girmek için, ya da herhangi bir engellenmiş siteye girmek için kullandığınızda internetinizde yavaşlama olmaması anlamına geliyor. En azından Inf VPN ücretsiz sürüme bilerek sınırlama getirmiyor. Kesinlikle kullanmalısınız.

    omercik omercik (9418)