İngilizce öğrenmek için kaynak önerir misiniz?

Yazılım mühendisleri için yani herhangi bir programlar dili bilen veya öğrenenler için kaynak nedeniyle ingilizcenin iyi olması veya iyiye getirilmesi gerekiyor bunun için kaynak önerebilecek var mı

ahmet5847 ahmet5847 (92)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İngilizce öğrenmeye yeni başlıyorsan Dulingo ve Hello English gibi programları önerebilirim. Google Play veya App Store üzerinde bulabilirsin.

    Eğer ingilizce biliyor ve teknik olarak ilerletmek istiyorsan bol bol doküman okuman gerekir.

    hakan hakan (15424)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Cevap için teşekkürler zaten duolingo kullanıyordum ama yeterli olur mu bilmiyordum öğrenmiş oldum sanırım teşekkürler :D ahmet5847 6 yıl önce