ingstagram beğendiğim video yu indiremiyorum ve paylaşamıyorum yardımcı olun lütfen

yldrm1984 yldrm1984 (7)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagramda beğendiğiniz videoyu paylaşmak için video altındaki yorum kısmına @[paylaşmak istediğiniz instagram kullanıcı adı] şeklinde yazarsanız paylaşmak istediğiniz kişiye bildirim gidicektir.Bu şekilde instagram videonuzu indirme yapmadan paylaşabilirsiniz.

    Ayrıca videoyu indirmek isterseniz de bunun için çeşitli programlar kullanmak durumundasınız.Instagram orjinal olarak videoyu indirtmeye izin vermez.

    Videoyu android telefonunuzda indirmek için EasyDownloader for Instagram uygulamasını kullanabilirsiniz.

    EasyDownloader uygulaması için tıklayınız

    Videonuzu iOS telefonunuzda indirmek için ise iDownoader uygulamasını kullanabilirsiniz.

    iDownloader çeşitli sürümleri bu yüzden link veremiyorum.

    Instagram videonuzu Bilgisayar üzerinden indirmek istiyorsanız Türk geliştiricilerin yaptığı savestagram adresini kullanabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)