İninal kart Davet Kodu Nedir? Güvenilirmi?

İnternette İninal kart kullananlar davet kodunu ekleyin 5 tl, 10 tl, yada 30 tl kazanın yazıyor bu ininal kart davet kodu meselesi nedir? Sitesine baktım fakat bu konuda bilgi göremedim. Güvenilir mi? Diyelim bu kodu yazdık kazandığımız parayı harcama süresi varmı? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

lion lion (595)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İninal Kart Davet Kodu Nedir Ne İşe Yarar? - videolu anlatım (tıkla)

    10- 20 - 30 Liraları bilemem ama 5 Lira veriyorlarmış. Bu hususta problem ve paranın harcanmasında herhangi bir süre olmaz, merak etme.

    Ayrıca bu sayfadaki (tıkla) açıklama ve yorumları okursan konu hakkında daha fazla bilgi edinebilirsin.

    İninal Kart, kayıt (Yeni Hesap Aç) sayfası (tıkla)

    Davet kodunun girilmesi gereken yer sayfa sonundaki satır oluyor:

    İninal Kart Sıkça Sorulan Sorular - resmi sayfa (tıkla)

    İninal Müşteri Hizmetleri:

    temmuz temmuz (12505)