İninal kart Google Play Store'da kullanılır mı?

Merhaba

okulların açılmasına az kaldı biliyorsunuz bende paramı güvende tutmak ve geri çekmemek adına ininal kart alacagim ancak google playa ödeme yöntemi olarak eklenirmi bilmıyorum sizce eklenir mi?

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ininal kart MasterCard servisinin geçerli olduğu her yerde kullanılabilir. Diğer kartlar ile kullanım bakımından pek bir farkı yoktur. Zaten kredi kartı almak istemeyip küçük çaplı işlerinde kullanmak isteyenler için gayet ideal bir servis.

    Ininal kart Migros, Migros Jet, PTT Şubeleri, D&R, Teknosa, Vatan Bilgisayar, TveK, Kim Market satış noktalarında 5 TL'ye satılıyor ve yaş sınırı yok. Yani 18 yaşında olmana gerek kalmadan satın alabilirsin.

    Ininal kartı Google Play'e Play Store'da hesap ayarları bölümüne girip "ödeme yöntemi ekleyin" bölümünden ekleyebilirsin. Yalnız Google, kartı hesaba eklemek için ilk etapta bir 3 TL alıyor senden. Hesaba eklendikten sonra bu 3 TL'yi geri veriyor. Yani hesabında en az 5 TL bulunması iyi olur, işini garantiye almak için.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @farurhenho neden 3tl alıyor acaba :D ozgurlol 5 yıl önce
    • @farurhenho ilk aldgıjız gün çalısır mi? yani para ilk gun yukleyip oyunlara vs yatırabilirmiyim? ozgurlol 5 yıl önce
    • 3 TL'yi kartı ilk etapta doğrulamak için alıyor. Belki o kural kalkmıştır veya değişmişte olabilir. Evet kartı alır almaz kullanırsın. @fakiradam omercik 5 yıl önce
    • @farurhenho senide yordum ama son bir sorum daha var bozuk paraları da yatırabilirmiyiz? Mesala 1 -2 vb ozgurlol 5 yıl önce
    • Bozuk paraların yapıldığını sanmıyorum. @fakiradam omercik 5 yıl önce

    Herhalde eklenir. O bakımdan ininal kartın diğer kartlardan (kredi ve ATM kartlarından) bir farkı yok.

    Aylık kullanım limiti 750 Lira.

    Play Store'dan ininal kart ile nasıl alışveriş yapılır? (tıkla)

    Daha önce yine sen sormuşsun. Unuttunmu yoksa :)

    temmuz temmuz (12505)