İninal kart güvenilir midir?

Arkadaşlar İninal kart diye bir şey duydum, para yükleyip internet alışverişlerinde kullanabiliyormuşuz. Güvenilir midir? Yüklediğim paralar boşa gitmez değil mi?

oceanstrange oceanstrange (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İninal Kart, MasterCard'a bağlıdır. PTT ya da Migros'tan alabilirsiniz. Bizzat kullanan tanıdıklarım var, tereddüt etmeden kullanabilirsiniz.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      İninal Card'ı bizzat kendim kullanıyorum. 3D Secure gibi birsürü özelliği var. Gayet sağlam. MasterCard'a bağlıdır. PTT, Migros, D&R gibi yerlerden alabilirsiniz. Yaş sınırı 12 yaşdır. Para yükleme yerlerine tıklayarak ulaşabilirsin. Diğer kredi kartlarından para transferi'de yapabilirsin.

      toprak34 toprak34 (2026)